Červenec 2014

Díky všem

7. července 2014 v 23:22 | Hope
Za prvé, chtěla bych vám všem poděkovat. Nevím, čím to je a čím jsem si to zasloužila, ale na to jak jsem neskutečně líná a chodím sem, kdy se mi zachce si vážně cením toho, že můj blog navštěvují lidé, co vážně čtou moje články a komentují je.
Další věc tohle není konec. Nemám v plánu přestat sem psát na to mi ten blog až moc přirostl k srdci, ale dostala jsem nápad úplně jiný a nový, že ho prostě musím vyzkoušet. Je možný, že to vzdám a vrátím se sem nebo taky ne. Možná budu stíhat obojí. Vážně nevím. Ale nemám v plánu to tady skončit. Rozhodně ne. Jediná věc, kterou tu nemám ráda je název blogu. Jako když mi bylo 11, tak jo byl to fakt moc hezký nápad, jako jo skvělá myšlenka, ale teď no nevím. Je to poněkud.. no nevím.
Začínám s novým blogem. Kde budu psát anglicky. Takže bych vám byla neskutečně vděčná, kdybyste tam zavítali. Budu ráda, když stále zůstaneme v kontaktu a samozřejmě budu dál chodit na vaše blogy. Takže adresa je zde. Opravdu by mi pomohl i někdo, kdo umí anglicky a mohl by mi poradit. Prostě bych vám byla vděčná. Takže děkuju. Předem. :D

Good things take time

1. července 2014 v 22:22 | Hope |  Underground
Je hodně způsobů, jak vyprávět životní příběhy. Můžete to všechno pojmout, jakože jste měli vážně smůlu a že zrovna na vás si vesmír zasedl a vy za to vlastně vůbec nemůžete.
Můžete se dál schovávat za něčím, čemu naivně říkáte pravda.
Faktem ale je, že žádný vesmír si na vás rozhodně nezasednul, protože prostě přiznejme si, jsme jen jeden malinký kousíček z toho velkého kolosu, takže vesmír k vám nějakou velkou pozornost Quotesnevěnuje. Nemá důvod.
Pokud neděláte něco, co je vážně důležité nebo co je dobré. Většina lidí nedělá prostě nic. Neříkám, že já zrovna patřím k těm pár šťastlivcům, kteří vážně něco dělají.
Taky jsem ovce. Ale nemusím být. Ani vy ne. Protože prostě existuje tolik skvělých věcí, které se dají dělat. A jsou to i ty věci, které vy chcete dělat.
Nemusíme se stále vymlouvat. Schválně, zkuste jednu věc. Představte si něco, co vážně chcete udělat. Něco čeho chcete dosáhnout. A teď přemýšlejte nad tím, co vám brání v tom, abyste toho docílili. Většinou totiž dojdete k tomu, že jediné, co vám v tom brání jste prostě vy samy (s vaší kamarádkou leností). Nic nejde hned, všechno potřebuje svůj čas, ale většině věcem ani ten čas nevěnujeme.
A tak pokud vážně máte čas, tak tomu věnujte pozornost, protože se to prostě vyplatí.
Toplist od 19.3.2012