Leden 2014

I am still here!

28. ledna 2014 v 21:45 | Hope
Jsem na sebe vážně naštvaná za to, že jsem nepíšu.
Jenže buď nevím co, nebo nemám náladu/čas anebo mi není dobře.
Navíc jsem se ještě pořád nerozhodla o čem všem psát. Chtěla bych mít víc rubrik, ale nic moc mě nenapadá. Celkově bych řekla, že jsem nejsem tak kreativní jako dřív.Untitled | via Tumblr
Ale každopádně (abych si taky trochu protiřečila :D) včera se mi zdál vážně divnej sen. Když jsem se vzbudila měla jsem z něj husí kůži a přemejšlela jsem, jak je možný, že mě se zdají takový kraviny. (Bylo to o faraonech, tajných dveří a cestování časem :D) A pak mi to došlo. Jestli se něčemu dá říkat "polibek od múzy" (nebo jak se tomu říká), tak si myslím, že je to tohle. Takže nevadí, že jsem nespala, hlavně že jsem výmyšlela povídku :D
Chtěla bych sem psát častěji, aby to nevypadalo, že na to kašlu anebo, že sem přestávám chodit.
Ne, odejít nechci. Chtěla bych psát. Jenom nevím o čem.
Takže ukončím tenhle článek o ničem. Mám se fajn lidi. A co vy?

Simple as that

17. ledna 2014 v 22:39 | Hope |  Underground
Existuje tisíc věcí za který bysme mohli být vděční. Možná i víc. Jen si je neuvědomujeme a přecházíme je, protože jsme si na to zvykli. Nepřijde nám nijak zvláštní, že večer když jsme unavení jdeme spát, pak se probudíme a najíme se a můžeme si dělat prakticky, co chceme.
Máme spousta věcí, který vlastně ani nepotřebujeme.
A stejně si pořád na něco lidi stěžujou. Nic se jim nelíbí. Všeho je málo.
Nemyslím tím teď věci, které nám dělají radost jako třeba knížky, CD apod. Když nám něco dělá radost, tak proč si to odepírat jen proto, že někdo někde se má hůř.Untitled
Myslím, že bychom si měli uvědomit to, že se máme vlastně fakt dobře, ale zas netrávit většinu času tím, abychom přemýšleli nad tím, jak moc je tenhle svět zkažený a tak. S tím nic neuděláte. A když takhle jen takhle sedíte a nadáváte, ničím tí nepomůžete. Je spusta lepších věcí, co dělat ve volném čase.
Stejně jako tak existuje tisíc a jeden důvodů, proč být šťastní a vděční tak i existuje tisíc a jeden způsob, jak někomu pomoct. Kdo říká, že pomůžete jen když nějaké společnosti dáte milion dolarů (ne, že by to něčemu uškodilo... :D), ale někomu zlepšíte den jen tím, že se na něj mile usmějte. Nebo když si někoho necháte sednout v tramvaji.
Zkoušeli jste se někdy usmát na lidi na ulici jen tak? Udělat nějakou dobrou věc jen tak?
Existuje spoustu možností, jak si vylepšit den. Stačí je jen objevit.

Po dlouhý době jse napsala článek. Tak doufám, že to není taková hrůza :D

Before I Die#11

15. ledna 2014 v 22:02 | Hope
Jupí, po dlouhý době si zas napíšu článek before i die :3. Hrozně ráda si na weheartit prohlížím obrázky, vždycky tam najdu spousta zajímavých věcí, který se dají dělat a takovým zvláštním způsobem mě to dělá šťastnou. Jen přemýšlením nad těmihle božími věcmi :) A tak vám ukážu, takové moje nejzajmavější :D
bucketlistofteens.tumblr.com

After long time...

12. ledna 2014 v 21:52 | Hope |  Underground
Znáte to z filmů... Taková ta chvíle, kdy hlavní postavě začne docházet, že jí něco důležitého nedochází. Vy jako divák jste fascinovám a čekáte na tu chvíli, kdy konečně řeknou pointu a všechno začne tak trochu podivně dávat smysl. Je tako jako kdybyste zkládali puzze bez toho abyste věděli, jak bude finální verze vypadat. Spousta kousků, které vypadají že spolu nemají nic společného, přitom vy tušíte, že mají, ale nevíte, jak je poskládat, aby dali smysl.
Když začnete skládat malé kousky, po době to začne dávat smysl. Začnete se divit "jaktože jsem to předtím neviděl" a pak když to dostavíte, to začne dávat velký smysl a vám je vše jasné.
Takže ano, po asi půl roce mi došlo, že opustit tenhle blog byla zásadní chyba. Před dvěma dny slavil své čtvrté narozeniny. Takže opožděně : všechno nejlepší!
Jo a taky Šťastný Nový rok! ;)
Toplist od 19.3.2012