Červenec 2013

Summer paradise

19. července 2013 v 10:10 | Baush
Jo fajn nepíšu, vím to. Peace
Jde o to, že KONEČNĚ nemusím nic dělat (sice jsem měla spousta plánů a každý den musím fotit tu fotku do toho projektu), takže si to patřičně užívám. Je i spousta věcí, nad kterými mám tendence přemýšlet, ale vždycky si řeknu stop a radši si pustím nějakou písničku. (Měla jsem v hlavě It´s raining man a teď Thriller od Michaela Jacksona :DD )
Byla jsem doma, tak jsem očekávala, že budu psát. Chm... jo. :D A zítra jedu k sestřenici a NEHORÁZNĚ SUPER MEGÓZNĚ se těším :DD
Pojedu tam třetím rokem a vždycky je to boží a většinou se tam stanou nejlepší prázdninové momenty :D
Sice mi chybělo psaní do rubriky "Během prázdnin", je to nádherný pocit, ale mám na práci jiný věci :D
Ty dva měsíce volna a skvělých věcích, to prostě musím využít. Na pořádnou letní změnu! Teď už jenom začít! :D
Ne, já si to zatím úplně megózně užívám. Minulý rok, jsem měla tendence si myslet, že ty prázdniny jsou horší než minulý, ale tyhle jsou zatím tak ultra super boží! Já si užívám a mám v plánu v tom pokračovat.. :))
Co vy?
Jak se máte, co děláte? :D

Memories

12. července 2013 v 23:47 | Baush |  MÁ LITERÁRNÍ TVORBA-JÁ PÍŠU =D
Byl dnešní den nezapomenutelný?
Nemusíte nutně na tuhle otázku odpovídat kladně. Na dnešní den můžete kliďánko zapomenout. Ale ne teď.Tumblr | via Tumblr
Každý den je plný možností, co můžete dělat. Každá minuta, co nic neděláte je naprosté mrhání časem. Existuje tolik věcí, které můžete dělat. Opravdu můžete. Bez kdyby. Prostě můžete.
Tak mi vysvětlete, proč si většina lidí stěžuje na nudu.
Když večer usínáte přemýšlíte někdy nad tím, co jste dneska dělali? Máte z dneška aspoň jediný zážitek, na který se můžete spolehnout, že si ho třeba za rok vybavíte?
Přemýšlíte i někdy nad tím, co budete dělat zítra?
Někdy jen tak večer sedím, přemýšlím nad tím jestli to nemohl být můj poslední den. Mohl by.
Pro kolik lidí dnešek byl poslední den jejich života? Kolik lidí dneska o někoho navždy přišlo? A kolik lidí se dnes narodilo?
Každý den je plný nových věcích o kterých jste ještě včera nevěděli. Čas je jen iluze, já vím, ale i tak. Zamyslete se někdy nad tím, jestli si zbytečně nekazíte život jen tím, že jste líní.
Nebo že nemáte náladu. Jsou to výmluvy. Vám se prostě jen nechce. Proč byste měli vycházet ven když svítí slunce? Budete svítit i zítra, ne?
Život je plný nádherných okamžiků a vzpomínek. Ale pokud budete jen sedět doma, utečou a vy u nich nebudete...

Prázdniny!

12. července 2013 v 12:49 | Baush
Kdybych tenkrát 27.června myslela i na něco jiného než, že "za 11 hodin budou prázdniny" možná bych si uvědomila, že vlastně dlouho nebudu na blogu a měla bych napsat něco smysluplnějšího, ale budiž :D
Když byl velký den vysvědčení, byli jsme venku holky ze třídy a pak jsem jela ke kámošce, kde jsme spali pod širákem a bylo to fakt boží! :))
A druhý den jsem byla doma asi půl hodinu a jela jsem k babičkám a já jelikož tam jsem jednou za rok na prázdniny, tak si to fakt užívám :))
Vůbec mi nechyběl ten stereotyp a těch 14dní co uplynulo, utekly ani nevím jak a já si je fakt užila. Navíc jsem o prázdninách se rozhodla, že udělám projekt, že každý den vyfotím nějakou fotku, která ten den vystihuje. Je to fakt vtipný, hlavně že už u dvou dní jsou vyfocený knížky, který jsem za ten den přečetla. :D
Dneska jelikož jsem podlouhé době doma a nikam se mi nechce (no byla jsem v knihovně :D), tak nevím co jak fotku dne dám dnes, ale ještě pořád mě může dnešek překvapit.
Ať žijí prázdniny! :D
Toplist od 19.3.2012