Květen 2013

Tomorrow will be...

31. května 2013 v 21:42 | Baush |  MÁ LITERÁRNÍ TVORBA-JÁ PÍŠU =D
Zdravím všechny!
Mám nakažlivě skvělou náladu a to už se vážení dost dlouho nestalo. Posledních několi měsíců jsem byla v hodně špatných náladách. Opravdu mi nebylo dobře.
Opravdu dost dlouho.happiness can be found | Tumblr
Když nad tím zamýšlím byl to skoro celý rok.
Strašně to uteklo. Když si vzpomenu na prázdniny. Byly boží.
A když si uvědomím že za 2 a půl hodiny je ČERVEN! Víte já si už v prosinci říkala "páni to už je prosinec" a pak "páni leden" pak jsem to neřešilo, ale nedávno, když jsem se pozastavila nad tím, že je konec května.
Víte, je to zvláštní, ale ničeho nelituju. Maximálně toho, co jsem neudělala. Kdyby mi někdo na konci minulýho srpnu řekl, co bude obsahovat tenhle rok řekla bych "hele to je dost šílený i na mně"
Ne, ale stalo se. Něco bylo fakt strašný. Ještě pořád v něčem dost silně plavu, ale je mi fajn.
Přece jen měsíc a pak dva měsíce... :))
Nezastávám toho názorů, že trápit se je zbytečné. Nemůžete být pořád šťastní. A když vám všechno jde do háje tak nemůžete stále "ó no to je super" ale nehroťte to. To nemá cenu.
Myslete na to, že ZÍTRA JE ČERVEN. :))

Kapely

27. května 2013 v 21:14 | Baush
Pro tohle bych asi měla udělat spíš speciální rubriku Lidi, které miluju a obdivuju.
Je fakt, že jsem knihomol a jsem naprosto vděčná za to, že jsem Pražačka a ráda cestuju a blabla, ale je tu jedna věc, která je prostě... je to silnější než to všechno ostatní.
Hudba. I love music more than food, coffee etc.sacrament of wilderness | via Tumblr
Já vím, píšu o tom docela často, že? Ale když píšete něco jako jako článek, tak píšete buď o svých názorech, jak se cítíte nebo co máte rádi.
Hudbu, ale miluje asi každý (až na mýho dědu :D).
A ani tak neposlouchám zpěváky nebo zpěvačky. To je jenom o zpívání. Ale kapely si vymýšlí text, hudbu, zahrajou, zazpívají...
Je to jediná věc, co mě fakt drží naživu. Člověk dokáže žít několik dní bez jídla, dokáže nespát, zvládnu i hodně dlouho nečíst a nemluvit s nikým.
Ale den bez sluchátek? Ne, nikdy...
Taky posloucháte kapely?
Koho třeba?

Dreams about *U*S*A*

21. května 2013 v 21:49 | Baush
Ano, chci se tam přestěhovat.
Ano, miluju Ameriku, ikdyž sem tam nebyla.
make a wish | via Tumblr

Bob Marley - One love

14. května 2013 v 21:15 | Baush
Už dlouho jsem sem nedala nějakou skvělou písničku, kterou teď poslouchám. Vážně se mi teď zalíbila tahle :
Písnička od Boba Marleyho jsou prostě skvělý. A tahle je jedna z těch nejlepších. Líbí se mi i styl reggae. Je to skvělá písnička pokud jí neznáte, určitě si jí pusťe :)

Enjoy the life

9. května 2013 v 21:54 | Baush |  MÁ LITERÁRNÍ TVORBA-JÁ PÍŠU =D
Na každého je to někdy moc. Někdy si říkáme, jestli vůbec má smysl to, že tu jsme. Dny ubíhají, cítíte se hůř a hůř, všechny dny jsou monotónní a stejné.
Pokaždé koukáte na školu, učíte se na testy, potkáváte lidi, co nemáte rádi...
Už dlouhou dobu si říkám, že bych měla začít znova. Odkladám to na další a další den a nikdy to pořádně neuskutučením.quotes | Tumblr
Na každého je to někdy moc. Cítíte ten tlak ze všech stran, máte pocit, že jste časovaná bomba a jediným slovem můžete vybuchnout. Tiká to ve vás a občas to už nejde udržet. Nejdradši byste utekli, je to jediná možnost, která se vám zdá dobrá. Není nic, co by vás tu drželo. Nebo někdo.
Že všichni mají nějaký svůj smysl a vy jste ho ztratili. Ovšem, že se takhle cítíte dost často každý,ale víte co?
Je to zbytečný. Všechno, co děláte a nedělá vás to šťastnými a nebo to není užitečné, pak nemá smysl to dělat. Myslíte, že když řeknete, že je něco hroznýho, že najednou nebude? Že se všechno zlepší? Že když si budete stěžovat vše se změní? Že když odejdete změní se to?
Ne, pokud víte, co chcete (nebo aspoň tušíte) je to to jediné, co vás tu držíte. Pokud existuje na světě člověk, kterého kdykoliv když ho vidíte jste šťastní, pak ho nepouštějte od sebe. Pokud existuje něco, co pokaždé když to uděláte se cítíte šťastní nevzdávejte se toho. Není snad jedno, že je škola nudná, ale vždycky se najde zábavná historka. Všechno vzdávat a nadávat, to není ten správný způsob. Vy to víte, nemusím vám to říkat. Víte, že to je špatně, vím to i já a tak nechcete už konečně začít žít, tak abyste byli úplně šťastní? Pokud jste to udělali, tak jste borci! :)

Dan Brown

4. května 2013 v 21:56 | Baush
Jestli jste stejní fanoušci knih jako já a čtete rádi dlouhé romány, pak vstaňte a běžte si přečíst něco od Dana Browna. Pokud vám nic neříká jméno, pak určitě vám něco říká Šifra mistra Leonarda.
Dříve než si přičtu všechnu imaginární slávu /to se tak říká xD/ tak musím podotknout, že mě k tomu dohrabala moje kamarádka Áďa.Mutant Reviewers From Hell » Blog Archive » Lissa does The Da Vinci Code

Ještě jedna věc. Nesmí vás odradit tlusté knížky, ale čte se opravdu dobře. Četla jsem od něj jen dvě knížky a byly skvělě napsaný! Sice mi něco v Šifře přišlo občas přitažený za vlasy, ale je to plný zajímavých faktů a je to skvělej děj.
Hlavní postava je Robert Langdon - symbolog, takže je strašně chytrej a ví strašně moc věcí (a taky ho ve filmech hraje Tom Hanks).
Líbí se mi, že neodkazuje ve svých knížkách na svoje jiné knížky, což vážně nesnáším. (Myslím, takový to "pamatuješ, co jsme zažili tam a tam blabla").
A možná vás i překvapí, že Šifra mistra Leonarda není jediná jeho knížka. Mě se asi víc líbily Andělé a démoni a teď mám doma pučenou další. Je zvláštní, jak se jeho knížky čtou strašně rychle. Když jí vezmete do ruky říkáte si "panebože to je dlouhý", ale začnete číst první větu a najednou jste nakonci. Asi něco jako Eragon a Harry Potter :D
Filmy se mi rozhodně líbily taky.
Jestli to znáte se ptát snad nemusím, ale četli jste to?
Nebo budete?
Viděli jste filmy?
Toplist od 19.3.2012