Únor 2013

A kousek mého dětství

2. února 2013 v 22:11 | Baush
Většina dětí měla plyšového medvíka.
U mě dost dlouho dobu vedl lev. Byl z Itálie, z takovýho toho automatu na plyšáky. Tenkrát mi byly asi tři roky a taťka ještě byl soutěživý typ. Byly jsme u toho automatu asi čtyřikrát.Google Image Result for http://3.bp.blogspot.com/-qu1YRCIy8hE/TvdGOV6bgrI/AAAAAAAAApk/YFgdZcIslC8/s1600/alone-cute-girl-photography-teddy-bear-Favim.com-135075_large.jpg Nikdy se mu to nepovedlo. Až jednou večer se mu to najednou začalo dařit. Najednou se okolo nás shromáždili lidi a jásali (no jo Češi by se jen pokoušeli ho ukradnout... -.-).
Ale i "éra lvíčka" přešla a já přece jen dostala medvídka. Ne že bych předtím medvíky neměla - snad jako každé dítě jsem měla tunu plyšáků (nepřeháním jedna postel byla plná plyšáků a na druhý jsem spala já :D ).
Ale jen ten jeden byl úžasnej. Měla jsem hodně dlouho.
Často jsem si s ním hrála. Já neměla tendence pojmenovávat svoje plyšáky. Jeden čas to byl Pan Méďa, jednou Bára, jednou to a pak zase ono.
Někdy je mi to líto, že jsem z plyšáků vyrostla.
Byla to jedno z nejlepších, co jsem jako malá dělala :))
Vy jste měli svého méďu? ;D

Diamonds

1. února 2013 v 20:21 | Baush
Už je to dlouho, co jsem sem nedala nějakou super písničku, co? :D
A tak vás po velmi dlouhé době nebudu zdržovat mou filozofií, ale dám sem jednu písničku od Rihanny. Už jsem si myslela, že mě Riri opustila. Byla to moje nejoblíbenější zpěvačka, ale teď už tak rok jsem si jí nepustila.
Ale tahle písnička se mi nějak zalíbila :)
Klip neznám ze zkušeností si její klipy už ani radši nepouštím :DD
Líbí se vám písnička?
Posloucháte Rihannu?
Toplist od 19.3.2012