Listopad 2011

Důvod? Protože prostě chci!

15. listopadu 2011 v 20:43 | Baush |  MÁ LITERÁRNÍ TVORBA-JÁ PÍŠU =D
Častokrát se setkáváme s tím, že se nás lidi ptají "a to jako proč" tuhle otázku nenávidím z celé své duše! Proč asi? Protože to říkám a protože to chci! Že to nestačí? Mě to stačí.
Jsou lidé, kteřím se řekne udělej tamto a oni prostě jdou a udělají to ikdyž třeba nechtějí. Na tohle by se dalo říct "a to jako proč?"
Teď si říkáš nemůžu přece diskutovat proti všem! Za prvé tohle jsem neřekla a zadruhé proč ne? Jasně že asi učitelce neřekneš "ty vole vždyť to dělat nebudu!" protože by asi TROCHU koukala.
Všeho s mírou říct: "kdo si tohle nemyslí je debil a opovažte se mi protidiskutovat!" Pokud řeknete tuto větu tak si vás všichni "velmi" oblíbí. Prosadit svůj názor? Ano! Zesměšňovat cizí? Tím ukazujete nízké IQ. Každý ví, že každý názor je stejně hodnotný. Ve společnosti jsou pravidla jasně určená, že šéf bude mít větší pravomoc než uklizeč, ale stejně. Já vím, že asi nebudeme chodit za uklizečema ptát se na různé věci. Ale nadruhou stranu proč ne?
Bohužel vše je jasně určené kdo má jakou pravomoc. Ale když si svou pravomoc vybudujete tak proč ne?
Ale jak si jí vybudovat? Začni hned. Když tě někdo někam pošle a dělá to pravidelně řeknetě "proč mám jít já? Proč si tam nemůžeš dojít sám?", ale pokud je vhodná situace. Pokud má vaše kamarádka zlomenou nohu asi jí neřeknete "dojdi si tam sama"
Spousta lidí si myslí, že ti co říkají svůj názor jsou drzí. Kdepak! Jsou jenom upřímný! A co nám bušily do hlav od mala? Nelhát!Rozhovor s Abby

11. listopadu 2011 v 12:00 | Baush
Předem se omlouvám za zpoždění ;)
www.shes-diary.blog.cz

1) Kolik času by si nejraději věnovala blogu?
-- Nejradši bych byla na blogu každý den, ale záleží na tom z jaké stránky se to vezme. Když budu úplně celý den na blogu, vůbec nebudu mít čas na kamarády, na rodinu a na školu - to mi příjde docela zbytečné takhle promrhat čas. Ale když budu každý den na blogu tak hodinu a přidám kolem čtyř článků, oběhnu affs je to super! :))

2) Zveřejňuješ takové články, které chceš zveřejnit nebo které si myslíš, že lidé budou číst?
-- Tak nějak napůl! Někdy zveřejním takové články, které prostě chci zveřejnit, protože si myslím, že je lidé budou číst. A dobrý je, že se to většinou podaří :)) Vždycky mě potěší i komentáře - nejen jejich počet, ale i pochvaly :) Za to jsem opravdu ráda a získávám i inspiraci.

3) Blog nebo deníček?
-- Já preferuju spíš blog :D Ale na svůj blog přidávám i zápisky z mého deníčku, no, většinou to nejsou ani zápisky, ale to co se mi ten den přihodilo. Většinou je to nudný.. A proto právě píšu i normální články, u kterých vím, že je lidé budou číst :) Takže "blogový deníček" je spíš takový doplněk, když se mi nechtějí psát články :D

4) Jaké je tvoje blogové motto?
-- Moje blogové motto zní: "Bloguj pro zábavu, ne z povinnosti." Je to chytré motto a někdy se podle něho i řídím. Když prostě zvládám horko těžko školu a kroužky, pak se mi blog najednou stane povinností - a to já nechci. Většinou to vyřeším tím, že třeba na týden nebo na pár dnů pozastavím blog. Ten čas využiju tím, že vymýšlím nová témata na články a potom, když se chci prostě k blogu zase po pár dnech vrátit, bloguju jako o život! :D Je to prostě najednou větší zábava!

5) Už jsi někdy byla zklamaná, že jsi zveřejnila skvělý článek, ale nikdo nekomentoval?
-- No, s tímhle jsem se už bohužel jednou nebo dvakrát setkala.. Prostě jsem zveřejnila podle mě skvělý článek a potom mě mrzelo, že se nikdo na něj ani nekoukl. Prostě to člověka najednou bodne v srdíčka. Je to takový divný pocit :-/

6) Jak vypadá tvůj blog snů?
-- Já už svůj blog snů mám :)) Je to ten můj na který se vždycky ráda vracím, s radostí píšu články, odpovídám na bezva komentáře a pochvaly a jsem na něm prostě šťastná! Vůbec podle mě nezáleží na tom jestli blog navštíví 20 lidí za den nebo třeba 300 lidí. Já bloguju ráda a jsem vždycky moc šťastná, když mi třeba lidé článek pochválí! Vůbec mi nezáleží na tom jestli mám populární blog nebo jestli ne. Jestli mám propracovaný dokonalý design nebo jestli obyčejnou šablonu - jasně, na prvním dojmu záleží, ale ne tolik, jako dostat krásný komentář, který prostě zahřeje u srdce. Baví mě blogovat na svůj blog a to se nikdy nezmění! :))

7) Co by si vzkázala našim čtenářům?
-- Jak už jsem řekla: Blogujte pro zábavu, ne z povinnosti! :) Když vás prostě najednou přestane blogování bavit, blog se potom stává povinností. Proto je lepší dát si na nějaký čas pauzu a potom budete mít víc nápadů na články a budete zase blogovat s radostí! Toť vše :D


S Abby naprosto souhlasím ;) A vy?

Hodnocení mého blogu podle Angeee

10. listopadu 2011 v 20:37 | Baush
Tohle je taky jeden z mých nejoblíbenějších blogů, jsou tam úžasné články a ... (no posuďte sami ZDE).
CELKOVÝ DOJEM - Blog vypadá pěkně a zajímavě, ale mám takový dojem, že mu něco chybí. Takže 8/10.
DESING - Desing je pěkný, ale pozadí a menu na zahlavi moc nenavazují, tak dám taky 8/10.
PŘEHLEDNOST MENU - Menu je přehledné, jde dobře přečíst - 9/10.
OBSAH ČLÁNKŮ - Tak tady mi vážně nezbývá nic jiného než dát 10/10 -máš úžasné články, jen tak dál! :)
Takže dohromady to je 35/40, což je 1! Snad si spokojená s mým hodnocením :)
Nádherné děkuju ;)

Rozhovor s Lussyn Dannah

1. listopadu 2011 v 20:03 | Baush
Její blog naleznete zde-> http://hannahgirl.blog.cz/

Co si myslíš, že je lepší? Mít pár AFFS, které dobře obíhají anebo
> hodně AFFS, které se na tvém blogu objeví párkrát?
Abych pravdu řekla, mě je to úplně jedno. Ale nejsem ten typ, co by chodit na každý blog, a ptal jestli chceš být Affs, a podobné ptákoviny. Pokud se někomu líbí můj blog, tak proč ne? Pro mě není důvod vyhazovu, to že neobíhají, a podobné věci. :-)
Myslíš, že se z blogu může člověk něco naučit?
Rozhodně. Já sama jsem se, díky blogu, zlepšila v gramatice. Ale zase to chce hodně času, trávit nad blogem.
Myslíš, že u blogu je lepší pěkný design a samé kusovky apod. nebo
> design nic moc, ale dobré články?
No, když půjdu na blog, se samýma kusovkama, tak co si z toho vezmu, kouknu na obrázky, a jdu. Ale když půjdu na blog, s dobrýma článkama, tak si je přečtu, a na tom blogu se zdržím déle. Je mi jasné, že pro většinu lidí, je první dojem, nejdůležitější. Má dobrý desing, pochválím desing, a článek si nepřečtu. Má škaredý desing, ale aspon se kouknu na článek, dobrý, pochválím článek.
Který tip blogů se ti líbí nejvíc?
Není hezké odsuzovat lidi podle desingu. Já osobně, radši kouknu na články. Ale když má blog hezké články, a dobrý desing, tak je to samozřejmě plus! :-)
Okolo kolika lidí, by měla být tvá vysněná návštěvnost?
Jéé, tohle já nijak vážně neřeším. Samozřejmě netvrdím, že by mě na tom nezáleželo. Jsem ráda za to, že lidé kouknou na blog, občas něco pochválí, toho si cením více. :)
Blog nebo facebook?
To je těžké, co se týče psaní, a fotek, mám radši blog. Ale zase na facebooku, se dají uchovat kontakty, což na blogu, tak snadné není. :)
Co by si chtěla vzkázat našim čtenářům?
Ať si užívají života, dokud ještě slyší, dýchají, mluví, chodí. Možná se teď smějete, ale jak se budete tvářit, až se jednou probudíte, a nebudete moct chodit. Bude Vám do smíchu? Asi ne. Stát se může cokoliv! :)


Nádherné odpovědy a souhlasím s ní! A vy?
Toplist od 19.3.2012