Naděje umírá poslední...

20. června 2011 v 21:24 | Baush |  MÁ LITERÁRNÍ TVORBA-JÁ PÍŠU =D
Tuhle frázi by si správně měl každý zapsat do mozku a věřit jí! No jasně, lehce se píše, hůř dělá.
Já se tě zeptám na jednu věc. Kterou si získáš všechno tak jak to bude dobré. Možná ti tahle změní tvůj život. Uvidíme.
Máš u sebe dvacku? (Pro nechápavé a spisovné: Máš u sebe dvacet korun?)
A teď se ptáš? "To je klíš ke štěstí?" Odpověd zní ANO. Za tu dvacku si můžeš naprosto v pohodě koupit nejobyčejnější sešit co v papírnictví najdeš (nebo můžeš i luxusní v kožené vazbě, ale tady už to dvacka nebude...). Dřív než vezmeš pero že už začneš psát nejdřív si promysli NAPROSTO PERFEKTNÍ SCHOVKU. Tento deník si NIKDY NIKDO neprečte. Pokud teda chceš aby to fungovalo a i pro tvůj prospěch aby ti nebylo trapně.

Tak a teď máš sešit, tužku a schovku. Nejdřív si vem jako kdyby si psala slohovou práci. Téma zní možná

jednoduše možná těžce a složitě: JÁ. Nemyslím mě (tu osobu co ťuká právě do počítače a píše tento článek, ale tu

osobu která si čte tento článek takže Tebe), ale Tebe. Tak až budeš mít ujasněno KDO jsi můžeš začít psát.
Své sny. A až ten seznam bude představ si jaké by to bylo kdyby se to splnilo. Byla by si konečně šťastná. Odpovíš "Ano!" Jojo, ale jak dlouho? Den? Týden? Měsíc? A pak by Tě to prešlo. Proč všichni to mají v hlavě takhle Až budu mít tohohle kluka-> budu šťastná apod. Jo budeš. Jenže kluci mají rádi VESELÉ holky. A to nekecám. Takže jestli sedíš se zkříženýma nohama a brečíš? Sorry, ale to ti nepomůže! Každej má občas blbou náladu a brečí. Ale nesmí to trvat dlouho. Pokud to tak je, zamysli jestli to má vůbec cenu? No že se ptám. Zkuz se někdy zamyslet nad tím že si tu vůbec nemusela být. Mohl tu být jiný člověk, mohla si poznat jiné lidi apod. Tak a co ty tvé světlé stránky? Zájmy? A máš a neříkej že ne. Máš světlé stránky ať jsi blondýna, bruneta ať jsi tlustá nebo hubená, oblíbená, neoblíbená... Jsi to prostě TY. Nejde to vysvětlit musíš si to uvědomit. A musíš CHTÍT si to uvědomit. Můžou pomoct knížky které donutí se zamýšlet nad koncem a hlavním myšlenkou, filmy které mají hlavu a patu. Na povzbudivých nebo pravdivých písničkách. Nepomůže mi jestli si koupím Bravo nebo Bravo girl. Jestli mám lesk za stovku nebo za dvacku. To jsou jen malé věci...blbůstky. Ale občas se každý zachová hloupě a nespravedlivě a pokud Tě má ten druhý rád není nikdy pozdě se omluvit. Na problémy jsou řešení. Jen to řešení objevit. Časem si zvykneš, ale pozor řešení NENÍ vyhýbání problémů. Naděje umírá poslední... Zamysli se nad tím. A jde to. Já jednou měla HODNĚ negativní náladu a všude prskala drzý poznámky. Pak jsem šla do obýváku kde v televizi byla reklama na Google a tam bylo Naděje umírá... A já to doplnila. Pak jsem si to všechno uvědomila a utíkala jsem psát deník. A tohle k tomu stačí!

Každej v něco doufá. Doufej dál! Jednou se Ti to splní. Možná úplně jinak než si budeš přát, ale nakonec zjistíš že lepší to být nemůže.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥VeNDy♥ ♥VeNDy♥ | Web | 21. června 2011 v 8:46 | Reagovat

Moc hezkej článek. :-)
NO naděje umírá poslední :-)

2 Baush Baush | Web | 21. června 2011 v 19:34 | Reagovat

[1]: Děkuju! =)

3 ♥VeNDy♥ ♥VeNDy♥ | Web | 21. června 2011 v 19:42 | Reagovat

děkuju no trošku sem se nudila a vzniknul z toho ten dess co mám na blogu no :))) ale děkuju sem ráda že se líbí a není zač

4 Baush Baush | Web | 21. června 2011 v 19:50 | Reagovat

[3]: Jo mě se líbí =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Toplist od 19.3.2012