Je vůbec někdo sám sebou? A je vůbec někdo sám sebou SPOKOJENÝ??!!

3. června 2011 v 17:51 | Baush |  MÁ LITERÁRNÍ TVORBA-JÁ PÍŠU =D
Už i název mluví za vše. Možná u první otázky se najde pár jedinců, ale u té druhé?? Pokud si na obě dvě otázky odpověděla kladně tak se vůbec nemusíš zabývat čtenín tohoto článku. Pokdu jsi na některou z nich odpověděla negativně měla bys ROZHODNĚ číst dál...

Nejdřív se zabývejme první otázkou. Je vůbec někdo sám sebou? Do jaké míry se dá určit kdo je a kdo ne. Takže říkáš něco co si ROZHODNĚ nemyslíš nebo nepřeješ. Bavíš se s někým jen abys byla oblíbená. To co se Ti líbí neposloucháš (je to přece trapné říkala to tvá "kamarádka") neoblékáš to co cheš (vypadá to dětinsky) atd. Přetvařováním nemyslím když neřekneš učiteli na matiku že rozhodně miluješ matiku! :D Myslím to co je vejš. OK začni normálně. Kámoška se Tě zeptá "Máš ráda Michala Šepse?" a ty rozhodně víš že tahle oblíbená holka ho nesnáší a přitom ty ho zbožňuješ! A zabručíš jenom "Ne nemám" ale v hlavě se ti honí něco jinýho! Hej no tak proč? Možná si na chvilku získáš její pozornost, ale za něco co vlastně ani nejsi TY. Dělej jak myslíš jednou to stejně praskne. A jen tak mezi náma jsi takhle SPOKOJENÁ?
A za druhé možná teda se chováš sama sebou, ale zase jen kecáš o tom jak jsi ošklivá, tlustá a že bys radši byla někdo jinej. Jo jo to znám :D Jenže tohle NEJDE. Zkus aspoň jeden tejden tohle něříkat. Nebo jen pro začátek den. A usmívej se. Tak jo co je lepší?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simča Simča | Web | 3. června 2011 v 21:26 | Reagovat

Hezky řečeno (psáno)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Toplist od 19.3.2012