Květen 2011

=)(= Smile =)(=

29. května 2011 v 19:48

Budoucnost

24. května 2011 v 18:37 | Baush |  MÁ LITERÁRNÍ TVORBA-JÁ PÍŠU =D
(Téma týdne)

Já sice témata týdne moc často napíšu, ale když jsem si přečetla zadání okamžite mi v hlavě "blikl" článek

Pojem budoucnost. Co si pod tím představit? Někdo si představí zelený mužíčky, ale když se to tak vezme budoucnost je příští minuta, zejtřek, za tejden, měsíc, rok... Není žádnej člověk který by to uměl předpovědět. To se lidé pokouší jen napodobit. Ale na co by to bylo? Vědět co bude zítra, pozítří... Nebyl by to život, ale program. Jenže ani ten není spolehlivej. Herec onemocní a celý se to posune. Takže se život nedá úplně přesně naplánovat a předpovědět.
Možná když si to představíte zní to vcelku zajímavě, jenže jaký by to bylo vstávat z postele a vědět co by se stalo. Vědět ten vtip kterýmu by si se normálně hrozně smála jenže teď už by to byl opakovanej vtip a opakovaný vtipy nejsou vtipný. Nebo si i vem věděla by si že zemák bude nudnější než obvykle a už by si celej den klepala strachem. Mělo by to své výhody, ale nevýhod by se možná našlo víc.
A teď budoucnost úplně jinak.
Raketoplány, nové vymoženinosti, roboti... Já si myslím že se každý má na co těšit. Nikdy nebudou takové časy jako byly nemá cenu trápit se minulostí co se stala a obáváné budoucnosti co vám někdo nabulíkoval že bude špatná. JAK TO MŮŽE K SAKRU VĚDĚT? Přítomnost je nejdůležitější. Žiješ snad včerejškem nebo zítřejškem? Já si myslím že dneškem...

Co máš radši? To negativní nebo pozitvní?

21. května 2011 v 0:00 | Baush |  MÁ LITERÁRNÍ TVORBA-JÁ PÍŠU =D
Ke které kámošce si spíš zajdeš pro radu? K té co se neustále směje a na všem úplně na všem najde nějaké plus? Nebo spíš té ktetá je neustále smutná, na všem vidí to negativní a sama je taková SAD GIRL? Asi spíš k té pozitivní co? A nepřeješ si náhodou být taky ta pozitivní kámoška? Co není může být!

Někdo by ti možná doporučil přečíst si tuhle a tuhle knihu. Kouknout se na tenhle a tenhle film atd. Možná to pomůže, ale jak komu. Někomu stačí podívat se na film s HAPPY ENDEM jinému přečíst si tlustou knihu o pozitivním myšlením napsaným nějaký psychologem. Jo jo každej jsme jinej. Ale o tom zas jiný článek =D Ovšem nejdřív musíš najít jeden (nebo víc) naprosto věrných a pevných důvodů proč se usmívat. HA a není to drahé oblečení (ikdyž nevylučuje se =D), ale co třeba milující rodina? Vtipnej best kámoš? Věrné kámošky? Skvělý kluk? Ale je lepší mít těch důvodů víc protože nevíš co se může stát. Např. Vaši se rozvedou->domácí pohoda zmizí->pomůže BEST KÁMOŠKA/BEST KÁMOŠ/KLUK ATD. A teď taky si vážit toho co máš. Takže máš střechu nad hlavou, možná i to štěstí že můžeš chodit do školy =D můžeš se denně koupat, chodit do kina, s kámoškami, nemusíš pracovat...
A teď už se můžeš usmívat protože máš důvod. Kdybys ses měla kvůli každýmu problému hroutit jak by to asi dopadlo? Asi takhle nějak ŠPATNĚ. OK takže úsměv prosím =)

104 LIDÍ!!

18. května 2011 v 18:44
Já tomu nevěřím! Když jsem přišla na blog tak jsem tu měla příjemné překvapení:

Včera navštívilo Váš blog 104 lidí


Nevím co na to mám říct! No rozhodně THANK YOU!

Good Luck

12. května 2011 v 19:41 MÁ LITERÁRNÍ TVORBA-JÁ PÍŠU =D
Ani nevím proč tak najednou "píšu" na tohle téma. Asi protože:

In every life we have some trouble,
When you worry you make it double
Don't worry, be happy

Dont worry be happy now
Dont worry be happy
Dont worry be happy
Dont worry be happy
Dont worry be happy
Ale víš proč se NEmáš mračit? Protože se ti budou dělat vrásky. Takže úsměv je něco jako nejdražší krém proti vráskám. Smích je jediný nejoriginálnější, nejhezší a nejlepší modní doplněk který kdy existoval. Možná teď nemáš komu se vyplakat proto:
Anebo taky
DONT WORRY BE HAPPY NOW
DONT WORRY BE HAPPY
DONT WORRY BE HAPPY

A nakonec ať se ti splní co chce a ať si jdeš vždy za svým cílem protože tak toho dokážeš nejvíc. Užívej života dokuď tu je protože nevíš co se stane zítra. Žij dneškem ne zítřkem ani včerejškem!

Že nejsi ničím zvláštní? Blbost!

10. května 2011 v 19:00 | Baush |  MÁ LITERÁRNÍ TVORBA-JÁ PÍŠU =D
Určitě máš nějaký zájem nebo oblíbený předmět. A nevymlouvej se to má každej!

Je úplně jedno co Tě zajímá. Jestli je to kreslení, sport nebo umíš zpívat. OK ale je špatné mít jen JEDNU věc do které by si byla "zažraná." Zkus vyzkoušet všechno máš totiž na to nejlepší věk. Zkuz napsat básničku, nakreslit krajinku či portér, zazpívat si na oblíbenou písničku, přihlaš se do spurtuvního kurzu a tancuj. Možná ti nepude tenis ale zjistíš že umíš dobře kreslit a že Tě to baví. Tím pádem už máš i oblíbený předmět :) Tak OK, přiznám že ne každýho baví matika, tělák, čeština, ájina a některým už i dokonce naskakuje husí kůže. Ale zkuz se taky jednou POŘÁDNĚ naučit a uvidíš že když začneš dostávat jedničky či dvojky že už se nebudeš tak bát. A na různých kurzech poznáš nové lidi-> nové kámoše. Takže noví lidé, nové zájmy, lepší známky, větší sebevědomí :D

No jo. Jenže teď si říkáš: Tohle říkaj všichni a nefunguje to. OK když si tohle budeš myslet tak jakoby kolem sebe vysíláš takovou enregii. Nevěříš? Mám důkaz.Stoupni si před zrcadlo a naprosto bez výrazu mysli na to nejlepší co Tě napadne. Jsi slavná, šaty od Armani kolem sebe oblak Chanel a teď mysli na něco naprosto hnusnýho např. zradí Tě kámoška, někdo ti řekl že máš rakovinu.. A všimla sis té změny? A tohle přesně na tobě každý HNED vidí.

BEST reklamka

2. května 2011 v 20:16

Nemůžu si pomoct ale tuhle reklamu žeru :-D
Toplist od 19.3.2012